Dveře na míru

Proč zakázková výroba dveří?

Vybrat si můžete z několika způsobů provedení. Exkluzivní zpracování, příznivé ceny.

Dveře dodáváme v několika základních rozměrech, na přání však můžeme vyrobit i atypické dveře na míru. Kombinujte barevné odstíny a jednotlivé designy. Naše designové interiérové dveře doplní vzhled Vašich pokojů. Podívejte se na naši práci.

Zvolit si můžete buď nepropustnéčástečně propustné nebo polopropustné, které pouští dostatek denního světla také do chodby. Pro váš interiér to nejlepší. Děláme také krásné kuchyně na míru.

Dveře dodáváme včetně klik a obložkových zárubní. Kliky a obložkové zárubně dodáváme v ceně dveří a v případě potřeby rádi namontujeme. Zakázkové Truhlářství Jihlava Vám dveře doveze až domů a postará se o jejich vestavění.

Obložkové zárubně neodmyslitelně patří k designu dveří. Kvalitně provedené obložkové zárubně jsou důležitou součástí bydlení. Zárubně dveří vyrábíme v mnoha variantách povrchové úpravy a v mnoha barevných provedeních.

Potřeboval bych na míru kusový nábytek, jste schopni mi jej sladit se zbytkem pokoje?

Samozřejmě, na emailovou adresu můžete poslat fotografie svého interiéru a zadaný kus nábytku sladíme vzhledově se zbytkem domu nebo bytu.

Interiérové dveře

Vyrobíme kvalitní, odolné a krásné dveře.

Leave this field blank

Omezený rozpočet?

Rád bych si pořídil nábytek na míru, mám ale omezený rozpočet, co s tím?

Pokud nám dáte částku, do které se chcete vejít, nemáme problém navrhnout a uzpůsobit nábytek tak, aby náklady na jeho výrobu nepřekročily stanovenou cenu. Ozvěte se nám, zavolejte nebo napište email a už se nějak dohodneme!

Jaké dřevo?

Jak poznám, jaké dřevo se hodí do mého interiéru?

Co se týče vzhledu, vybrat si můžete podle odstínu. Většina dřevin má možnost moření, a tak je škála odstínů opravdu široká. Vybírat byste si měli však také podle vlastností dřeva.

Krásné dřevěné dveře od našich truhlářů.

Nabízím nezávazné konzultace i poradenství.

SEO WEB

SEO WEB

Nábytek na míru
Dveře
Kuchyně
Ukázka práce