Kuchyně na míru

Proč kuchyně a nábytek na míru od Truhlářství Jihlava?

Odpadnou starosti se sháněním nábytku požadovaného rozměru a složitým komponováním jednotlivých kusů do prostoru. Design pak často ustupuje užitkovosti a zákazník je limitován omezenými možnostmi sériového nábytku dostupného na trhu.

Nábytek v nábytkových řetězcích se snaží stlačit náklady na minimum, často to však bývá na úkor kvality. V menším truhlářství si můžete být jisti původem dřeva a také jeho čistotou a surovostí. Víte, že nábytek z naší výroby bude té nejvyšší jakosti a vyrobený speciálně pro Vás.

Pokud si koupíte nábytek z nábytkového řetězce, Váš domov nebude příliš originální. Nábytek ze sériové výroby má design, který by měl více či méně zapadnout do každého interiéru, jestli však chcete, aby Váš domov vyčníval z řady ostatních a byl jedinečný a navržený přímo pro Vás, zvolte raději než nábytkový diskont truhlářství.

Truhlářství Jihlava Vám vykouzlíme nádherný a výjimečný domov!

Podívejte se na ukázku naší práce. Děláme i krásné dveře a dřevěné jídelní stoly!

Návrh nábytku zdarma!

Na základě vašich poptavků vypracujeme grafický návrh nábytku zdarma.

Leave this field blank

Kvalitní kuchyně

Kuchyň je stěžejní místností každého domova!

My v Truhlářství Jihlava umíme skloubit praktičnost a pohodlné užití kuchyně s neotřelým designem! Navrhneme a zhotovíme Vám kuchyň na míru, ve které bude radost vařit. Při plánování bereme v úvahu veškeré prostorové dispozice a zavedení plynu, vody a elektřiny.

Desky, skříňky, stoly, poličky a vše, co ke kuchyni patří, zhotovíme poctivě a kvalitně. Včetně kvalitních dveří. Víme, jaké materiály jsou nejvhodnější k výrobě kuchyně. Celý proces výroby kuchyňského nábytku je výhradně pod našim dohledem.

Dřevěné kuchyně

Příprava jídla v naší kuchyni pak bude komfortní a plná radosti. Ke kuchyním dodáme i vestavěné nebo samostojné spotřebiče, Vám tak odpadne zase další ze starostí.

Vybrat si můžete z mnoha odstínů a typů dřeva. Kuchyňskou desku si můžete zvolit podle toho, jestli chcete, aby byla pevná, snadno omyvatelná, praktická a odolná vůči mechanickému poškrábání, nebo si přejete spíše designovou a efektní kuchyňskou desku.

Vytvoříme grafický návrh vaší kuchyně.

Nabízím nezávazné konzultace i poradenství.

SEO WEB

SEO WEB

Nábytek na míru
Dveře
Kuchyně
Ukázka práce